Wielkimi krokami zbliża się ten wielki dzień, a Ty nadal nie wybrałaś idealnych dodatków do Twojej kreacji? Pomyślałaś już o sukience, o miejscu, masz listę gości oraz menu, ale nie możesz zapominać o tym jakże istotnym elemencie! Dodatki w postaci bizuterii sprawiają, że Pani Młoda błyszczy jeszcze bardziej.
Nalezy jednak pamiętać, że biżuteria nie powinna przyćmić samej Panny Młodej, trzeba ją dobrać w odpowiedni sposób.Na pierwszy ogień weźmy kolczyki - blisko twarzy, widoczne na każdym zbliżeniu i na nagraniu. Warto dobrać coś szykownego i eleganckiego, z odpowiednim błyskiem. Jako propozycja przepiękne kolczyki wiszące z kryształkiem, dostępne w naszym sklepie:

kolczyki ślubne
kolczyki

Kolejnym ważnym dodatkiem jest bransoletka. Będzie pięknie widoczna na dłoni Pani Młodej w momencie wymiany obrączek podczas przysięgi małżeńskiej. Jest to kluczowy moment ślubu, warto więc dobrać brasoletkę błyszczącą, lecz nieprzesadzoną. Poniżej nasz propozycja - bransoletka z przepięknie mieniącymi się kryształkami:


bransoletka slubna

bransoletka

Następnie weźmy pod lupę dodatki do włosów. Tutaj już w dużej mierze jest to zależne od fryzjerki i samej fryzury na jaką się decyduje się Pani Młoda.
Poniżej propozycje, które być może świetnie dopełnią uczesanie ślubne:

 

Opaska ślubna:

opaska slubna
Kryształkowe grzebyki do włosów:
grzebyk slubny
Wianek ślubny z kwiatami - świetnie pasuje do rustykalnego klimatu ślubu:

wianek


Po wiecej ciekawych i niepowtarzalnych dodatków ślubnych zapraszamy tutaj: 
<<KLIK>>>